Sazba a tisk

Technická a výtvarná redakce (DTP studio)

Jsme tým odborníků. Profesionálně zpracujeme podklady, které nám dodáte. Výsledkem může být papírová kniha, PDF soubor, ePub, leták, časopis, brožura, pozvánka na akci, certifikát absolvování kurzu apod.

Než začnete pracovat, pročtěte si naše doporučení.

Pokud jste nenašli, co jste na našem webu hledali, kontaktujte nás nebo přijďte osobně.

Vaším posláním je učit, bádat, studovat. Naším cílem je poskytnout profesionální zázemí při přípravě výstupů vaší práce. Neztrácejte drahocenný čas a využijte naše služby.

Polygrafické středisko (tiskárna)

Hlavním úkolem polygrafického střediska je poskytování tiskových, rozmnožovacích a knihařských služeb.

V souvislosti s jejich zabezpečením vykonává tyto činnosti:

Na konci roku 2014 přibyl do strojního vybavení polygrafického střediska barevný digitální tiskový stroj Xerox DC8002, který kvalitou svého výstupu plně vyhovuje vysokým nárokům na kvalitu barevného tisku. Plnobarevné tiskoviny jsou zákazníky stále více požadovány a my tak můžeme vlastními silami pokrýt veškeré tyto zakázky – navíc za velmi příznivé ceny. Běžný černobílý tisk nadále uspokojivě zabezpečují digitální tiskové stroje XEROX Fudjin a Mahagony. Tato technologie umožňuje řešení problému neustále vzrůstajících požadavků na nízklonákladový tisk a tisk ve velmi krátkých termínech. Díky stroji pro automatickou duplikaci a potisk optických disků můžeme vyrábět vlastními silami CD i DVD.

V dokončující výrobě doplňuje standardní knihařské vybavení (snášečka, řezačka, šička na vazbu V1, rylovačka) nový poloautomatický stroj na výrobu lepené vazby V2 BOURG BB. Laminovací stroj zn. Foliant s hydraulickým přítlakem pak doplňuje komplexní nabídku konečného zpracování publikací.

 

Příjem a výdej polygrafických zakázek

pondělí–pátek v době:

  • 09:00–11:00 hod.
  • 13:00–15:00 hod. 

 

Provozní doba kopírky

Dovolujeme si upozornit, že v kopírovacím středisku ve Vydavatelství UP je možné kopírovat pouze formou zadání zakázky (knihy, vícestránkové dokumenty atd.) po předchozí domluvě termínu. Pro zaměstnance UP existuje výjimka, pouze je potřeba zakázky na přímé kopírování nosit v době určené pro jejich příjem.

Příjem a výdej zakázek kopírky:

  • pondělí: 09.00–11.00 hod.
  • čtvrtek: 09.00–11.00 hod.