Sleva 15 % pro studenty a zaměstnance UPOL

čtvrtek 30. duben 2020, 12:38

Od pondělí 4. května si ve Skriptárně prodlužujeme dobu, kdy si můžete vyzvedávat knihy objednané na e-shopu!

Jsme tu pro Vás tedy od pondělí do pátku mezi 9. až 15. hodinou. Otevřeme vám po zazvonění na zvonek a knihy předáme po předložení objednávky. Přijímáme pouze platby kartou. V případě dotazů volejte na číslo 585 631 783.

U předání zboží mějte prosím nasazenou roušku a udržujte dvoumetrové rozestupy. Děkujeme za spolupráci!

Jdeme Vám naproti a na knihy z produkce UP dáváme po dobu trvání nouzových opatření 15% slevu pro studenty a zaměstnance. Tu můžete využít třeba na nákup oblíbených titulů, které si často půjčujete v knihovně:

Dagmar Dohnalová: Repetitorium patologie pro praktická cvičení – cena 220 Kč, cena po slevě 187 Kč,

Miroslav Heřman a kol.: Základy radiologie – cena 300 Kč, cena po slevě 255 Kč,

Pavel Koranda a kol.: Nukleární medicína – cena 201 Kč , cena po slevě 171 Kč,

Radovan Pilka a Martin Procházka: Gynekologie – cena 250 Kč, cena po slevě – 213 Kč

a další.