Knihy ve „středu Evropy“. Vydavatelství UP na 33. Podzimním knižním veletrhu

Úterý 26. září 2023, 11:02

Havlíčkův Brod. Město, kde se podle Járy Cimrmana nachází střed Evropy, se 6.–7. října opět promění v opravdový středobod knižní kultury. V Kulturním domě Ostrov, kde má čas své vlastní tempo, se totiž uskuteční již 33. ročník tradičního Podzimního knižního veletrhu. Stánek Vydavatelství Univerzity Palackého nebude při neodmyslitelném podzimním knižním veselí chybět.

Přivezeme s sebou nejnovější odborné a populárně-naučné tituly, které rozšíří obzory, přiblíží mnohé celospolečenské fenomény a potěší čtenáře, kteří mají slabost pro historii, umění, architekturu, politiku, lékařství i náš mateřský jazyk. Na své si přitom přijdou jak dospělí zvídaví čtenáři, tak také děti. Nebyl by to samozřejmě knižní veletrh, kdyby se knihy neprodávaly za akční ceny. V Havlíčkově Brodě na vás na našem stánku čeká sleva minimálně 20 %.

Zastavte se za námi pro náplň do vašich domácích knihovniček či jen tak na pár slov. Rádi vás uvidíme.

Výběr z nedávných titulů, které najdete na stánku Vydavatelství UP

Umění, architektura, fotografie

Historie, politika, společnost

O češtině z různých perspektiv