Czech it UP! je online. Učebnice češtiny pro cizince si otevřete na počítači i mobilu

Mockup design: rezaazmy/Freepik
Středa 16. srpen 2023, 11:22

Učebnice a cvičebnice češtiny pro cizince Czech it UP!, které se nechaly inspirovat moderním stylem oxfordských výukových materiálů, jsou nově dostupné také online. Vydavatelství UP ve spolupráci s platformou Publi uvádí elektronickou verzi série Czech it UP! ve speciální aplikaci pro počítače, tablety a mobilní telefony.

Vydavatelství UP tím reaguje na sílící poptávku ze strany učitelů a studentů i na současné trendy, které stále více nahrávají individuálním a skupinovým online kurzům. Učitelé a studenti, kteří nepotřebují při výuce tištěné knihy, si mohou jednotlivými díly Czech it UP! listovat elektronicky na svých zařízeních se systémy Windows, iOS a Android.

Projekt Czech it UP! navázal na více než třicetiletou tradici výuky češtiny pro cizince na Univerzitě Palackého a nabízí unikátní komplexní sérii učebnic a cvičebnic, které pokrývají celou škálu jazykového vzdělávání od úplných začátečníků (A1) až po velmi pokročilé studenty (C1). Nedílnou součástí učebnic a cvičebnic jsou také audio nahrávky a autorská videa dostupná na webu www.czechitup.eu.

Přístup k elektronické učebnici na platformě Publi stojí 349 Kč, online cvičebnici si zájemci pořídí za 169 Kč. Zakoupit si je můžete na webu Publi.cz. Více informací o učebnicích a cvičebnicích, ukázkové lekce i doprovodná audia a videa najdete na webu Czech it UP!.